ÖVRIGT / Speglar / Spegellampett 6823524
*
nr 682 3524
Spegellampett
förgylld, höjd: 37
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 februari 2011
kl 19:04:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/2 16:43:53
1
250 kr
18/2 22:11:35
2
150 kr
18/2 22:12:03
2
250 kr
21/2 12:30:40
2
300 kr
21/2 13:08:54
3
500 kr
21/2 18:53:06
4
450 kr
21/2 18:53:36
4
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene spegel spegellampett speglar väggljusstake
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
*
Spegellampett
nr 682 3524
Spegellampett
förgylld, höjd: 37
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 550 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 februari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/2 16:43:53 | 1 | 250 kr |
18/2 22:11:35 | 2 | 150 kr |
18/2 22:12:03 | 2 | 250 kr |
21/2 12:30:40 | 2 | 300 kr |
21/2 13:08:54 | 3 | 500 kr |
21/2 18:53:06 | 4 | 450 kr |
21/2 18:53:36 | 4 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene spegel spegellampett speglar väggljusstake
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45